İzmir

İzmir

İçsel Doğum Mentors-In-Training

ÇAĞIL URAZ

İzmir’de yaşıyor, İzmir ve Manisa’da tüm ilçelerde hizmet verebiliyor.

Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu. Psikodrama Yönetici Yardımcılığı eğitimi aldı. 200 saatlik Yoga Uzmanlık Eğitimi’ni de tamamladı. Doula Eğitimi’ne 2019 yılında katıldı.

“Şefkatli ve soğukkanlı bir şekilde kadınları yolculuklarında destekleyebilmek, hayat amaçlarımdan en önemlisi…”

camcicagil@gmail.com

0505 696 25 95

Instagram: @cagiluraz


YANSI ULUSOĞLU

Yoga-Doğuma hazırlık eğitmeni ve Doulayım.Yoga eğitmenliği yaparken hamilelerle de çalışıyordum.İnsanların zihin yapısı ve duygularla,yaşamlarını nasıl etkilediğini görüyordum.Böylece hamilelerle olan yoga çalışmam, doğal doğum için farklı bir bilginin gerekliliğini hissettirdi. Araştırmalarım beni İDA (İstanbul Doğum Akademisi)’da Doğuma Hazırlık Eğitmenliği ve Doula Eğitimine götürdü.
Kendi doğumuma bir ebe ve bir doula eşlik etii.Doğumun doğal doğumu destekleyen bir Dr. ve destekçilerle,nasıl doğallığını koruyabildiğini gördüm.
Fırsat ve gerekli destek sağlandığında bunun ne kadar harika bir deneyim olduğunu tecrübe edebildim.
Bu konuda daha derinleşmek için farklı eğitimlere katılmaya devam ediyorum.Kendi doğumumda aynı zamanda İçsel Doğum Doulası olan bir destekçim vardı.Orada tecrübe ettiklerimle İçsel Doğum eğitimine başladım,Eğitimim halen devam ediyor.Hamile kadınları travmadan koruma ve doğumda haz duygusunun işlendiği Ayala Elisha ile Orgasmic Birth Workshop’na katıldım.
Her geçen gün bu yolda derinleşmek, beni mutlu ediyor;hamilelere destek vermek yaşamla bütünleştiğimi hissettiriyor.

0532 566 93 60
mail:yansubasi@hotmail.com
instagram:yansi_mama