Konya

Konya

Stajyer İçsel Doğum Lohusa Doulaları

 

AYŞENUR YILMAZ

Doula Eğitimi’ne 2019 yılında katıldı. Karabuk Üniversitesi Tekstil Tasarım ve Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı bölümlerinden mezun oldu.

“Anneler doula desteği yanında bebek giyme deneyimi, sürdürülebilir yaşam ürünleri (yıkanabilir bebek bezi, yıkanabilir kadın pedi vb.) kullanımı konusunda destek veriyorum.”

aktiviteannesi@hotmail.com

0552 494 49 74

Instagram: @doulaaysenur


BETÜL BOZYOKUŞ

 

Gıda Mühendisliği alanında yüksek lisans mezunu. 2017 yılında doula eğitimine katıldı.

 

 

betulkaplana@gmail.com

0543 339 78 08


HATİCE GÜLSÜM SILKIM 

Mühendislik bölümü mezunu. İçsel Doğum’a katılmadan önce tecrübe ettiği iki çok farklı doğumdan sonra doğumun aslında hem anne, hem bebek için ne kadar önemli olduğunu farketti. Özel ve mucizevi doğum anı için, daha sonrasında ise lohusalık dönemi için bir douladan destek almanın anne babanın bebeklerine ve kendilerine yapabileceği en büyük iyilik olduğunu düşünüyor. “Doğumu iyileştir, dünyayı iyileştir.” felsefesinin bir neferi olarak elinden gelen her şeyi yapmaya devam etmeye niyet ediyor.

haticegulsums@gmail.com

5392576847

Instagram: @dogumdasefkat


VESİLE KOÇAK

Doula Eğitimi’ne 2018 yılında katıldı. Hemşirelik Lisans eğitiminin ardından Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisansını tamamladı, Cinsel Danışmanlık Eğitimi aldı.

İngilizce dilinde de hizmet verebiliyor.

“Tüm süreçlerde benden yardım ve destek isteyecek herkes için elimden gelen her şeyi yapabilmek için hazırım. Tüm kalbimle!”

vesilekck@gmail.com

0507 330 09 97

Instagram: @doula.vk