Eskişehir

Eskişehir

Stajyer İçsel Doğum Doulaları

 

BEDRİYE ESRA ALTUNTAŞ  

Eskişehir’de yaşıyor, Ankara ve Kırşehir’de hizmet verebilir.

Lisans eğitimini Niğde Üniversitesi Ebelik Bölümü’nde tamamladı, halen ebe olarak çalışmaya devam ediyor. Aynı zamanda Gebe Sınıfı ve Üreme Sağlığı sertifikalarına sahip.

b.esraaltuntas@hotmail.com

0538 834 85 46

Instagram: @ebedoulabedriyesra


ÇAĞLA AKGÜL GÜLER

Eskişehir ve çevresindeki illerde hizmet veriyor.

Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu. Öğretmen ve Biyolog olarak görev yaptı. Şu an Osmangazi Üniversitesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yapıyor.

“Destek vermek, paylaşmak, öğrenmek, yeni insanlar, yeni duygular, yeni yerler görmek en büyük mutluluklarımdandır! Kitap okumak, resim yapmak, boyama-mandala yapmak, tiyatro-opera-konser etkinlikleri, araştırma yapmak, tarih-kültür gezileri yapmak, (Tek Yıldız Dalgıç Sertifikası ile) dalış yapmak, spor faaliyetleri (bisiklet, doğa yürüyüşleri, pilates, yoga), aile-yeğen ziyaretleri,kadın çemberleri de hobilerim arasında.”

cagla.akgul@outlook.com

0555 566 35 06


GÜL BERBEROĞLU ZEYBEK 

Fransızca öğretmeni. Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun. 8 yıl öğretmenlik tecrübesi var. Evli ve 2 çocuk annesi.

Doula Eğitimi’ne 2019 yılında katıldı.

“Doğum bir kadının hayatında yaşabileceği en eşşiz deneyim. Ben de kendi doğumlarımdan sonra doulalık mesleğine gönül verdim…”

berberoglugul@gmail.com

Instagram: @doulagulzeybek