Ankara

Ankara

Stajyer İçsel Lohusa Doulası

EZGİ FINDIK

1984 yılında Ankara’da doğdu. Okul öncesi öğretmeni ve çocuk gelişimi uzmanı. Halen Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde öğretim elemanı olarak çalışıyor.

Kendini bildi bileli anne olmayı hayal ederken 2014 yılında oğlu Ulaş Ege’yi dünyaya getirdi.  Doktora tezinde bebekler ve anneleriyle ev merkezli Montessori eğitimine ilişkin çalışmaya başladı.  Bu kapsamda Londra’ da Maria Montessori Institute (Association Montessori Internationale)’de 0-3 yaş Montessori eğitimi aldı ve Hollanda’da bir Montessori anaokulunda öğretmenlik yaptı.

Kendi doğum sürecine ilişkin “Keşke bir doulam olsaydı” dediğini fark ettiğinde İçsel Doğum’ dan doulalık eğitimi almaya kadar verdi. Doğumun anne ve bebek için bambaşka bir bağımsızlaşma yolculuğu olduğunu düşünen bir doula, çocuk gelişimci ve Montessori eğitimcisi olarak, gebelikten üç yaşa kadar anne, baba ve bebeklerin yanında olma niyetiyle yolculuğuna devam ediyor.

ezgifindik@gmail.com

05457210968

 


PAPATYA KUTERDEM

papatya@gmail.com

 

 

 


SEMRA KARAKADIOĞLU

Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldu, aynı zamanda Hamile Pilatesi Eğitmeni ve IAIM Sertifikalı Bebek Masajı Eğitmeni. Doula Eğitimi’ne 2019 yılında katıldı.

 

 

semraergun51@gmail.com

0532 692 95 84


SENA BAYRAMOĞLU

senabayrm@gmail.com

 

 


ZAHİDE AYKUT 

Zahideaykut@gmail.com